Grup Hepsi Fan Club Fan Club ツ
SevgiLi Misafir ~
Forum'dan YaRarLanmak İçin Üye oLmaLısın (:
Üye oL Hemen , Bize KatıL ..
En Grup Hepsicilerin Sitesi Sadece Burası ..
Üye oLursan İnan Pişman Olmayacaksın (:
Özgemin HeygirL röpörtaJı 23ljj40
SevgiLi Misafir ~
Forum'dan YaRarLanmak İçin Üye oLmaLısın (:
Üye oL Hemen , Bize KatıL ..
En Grup Hepsicilerin Sitesi Sadece Burası ..
Üye oLursan İnan Pişman Olmayacaksın (:
Özgemin HeygirL röpörtaJı 23ljj40
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoşgeLdiniz , Misafir.
Son Ziyaretiniz ,Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız , 26
Son Üyemiz ,https://hepsicilerclub.yetkinforum.com/u401

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Özgemin HeygirL röpörtaJı

3 posters
YazarMesaj
|~aLeyna~|
!!..ѕєνιує 3
!!..ѕєνιує 3
|~aLeyna~|

Kadın Mesaj Sayısı : 323
Lakap : biLLmem koymadıLLLar...:<<
Ruh HaLi ? : Özgemin HeygirL röpörtaJı 7fb520e133aab2b52d485c507f39058d
SanaL Hayvan ? : Özgemin HeygirL röpörtaJı 7kopekrf6iy5
Hanqi Takım?? : Özgemin HeygirL röpörtaJı Bjk10
Hanqi Eş?? : Özgemin HeygirL röpörtaJı 97842485
Başarı Sistemi : 7
Rep Gücü : 496

Özgemin HeygirL röpörtaJı Empty
MesajKonu: Özgemin HeygirL röpörtaJı   Özgemin HeygirL röpörtaJı Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 7:20 pm

Özgemin HeygirL röpörtaJı 32322748
Ev kızı ve parti kuşu
Heygirl, “Kavak Yelleri”nin oyuncusu Pelin Karahan ile “Melekler Korusun”da rol alan Özge Özpirinçci’yi buluşturdu.
PELİN KARAHAN SICAKKANLI OLUŞUM ERKEKLERİN HOŞUNA GİDİYOR

Okuldayken de dizideki gibi popüler bir kız mıydın?
- Başarılıydım, not ortalamam çok iyiydi. Liseyi üçüncü olarak, 4.80 not ortalamasıyla bitirdim. Başarılı olmaya çalıştığım için öğretmenlerim de severdi beni. Silik biri değildim, ama çok göze batan tiplerden de değildim.

Okul kurallarına harfi harfine uyar mıydın?
- Mutlaka okulun kurallarını yerine getirmeye çalışırdım. Ne söyleniyorsa yapardım. Beyaz çorap yerine lacivert ekoseli çoraplar giydiğim de oldu ama... Yani ufak tefek kaçamaklar yapıyordum. Yine de hiçbir zaman kuralları yok saymadım.

Asilik yaptığın zamanlar olmuyor muydu hiç?
- Genel anlamda haksızlığa dayanamayan bir insanım. Öyle şeylerle karşılaşınca tepki gösteririm. Buna rağmen hiçbir zaman öyle çok dişli biri olmadım. Hakkımı ararım, savunurum, ama daha fazlasını yapmam. Çok asi olamıyorum. Kiminle sorunum varsa, karşıma alır, oturup konuşurum. Fazla duygusal olduğum için ben ağlayınca karşımdaki insan da hemen yumuşar zaten.

Demek ağlamayı silah olarak kullanıyorsun!
- Hayır! ıster istemez oluyor, elinizde değil ki... Karşıdaki de vicdansız değilse, dinliyor sizi.

Aşık olmak fizyolojimizi etkiler. Senin vücudun aşık olduğunda nasıl tepkiler verir?
- Fizyolojik olarak hiçbir şey olmuyor bende, ama ister istemez mutluluğunuz yüzünüze tebessüm olarak yansıyor. Onun dışında bir değişiklik olduğunu söyleyemem. Çocukluk dönemlerimde bir sakarlık olurdu üzerimde, ama sonradan geçti.

“Midedeki kelebekler”, aşık olunca sende de ortaya çıkıyor mu?
- Doğru, ona katılıyorum. Bunu engelleyemiyorsun zaten. Sevdiğin, hoşlandığın ya da platonik olarak beğendiğin birinin yanında o yanmayı hissediyorsan, yandın demektir. Çünkü bilmelisin ki, o aşktır...

Aşk, sadece karşı cinse duyulan bir duygu değildir. Hayatında aşkla sevdiğin neler var?
- Kardeşim ve annem tabii ki... Aşk, vazgeçilmezlik olduğu için objelere karşı duyduğum bir aşk yok. Çok sevdiğim eşyalarım var, ama hiçbiri vazgeçilmez değil. Köpekleri çok severim. Onun dışında hiçbir şeye aşık değilim.

Bir aşk böceği misin, yoksa kraliçe arı mı?
- Kraliçe böcüğüyüm! Sevimlilikle dediğimi yaptırırım! Eğer dediğim olmuyorsa, kraliçe kısmına daha çok yaklaşıyorum.

Sence erkekler en çok hangi özelliklerini seviyordur?
- Sıcakkanlı oluşumu çok seviyorlar. Bazen negatif olabiliyorum, ama genellikle pozitifim. Fiziksel olarak da gözlerimi seviyorlar. Ne olacak ki başka... En çok duyduğum şeyler bunlar.

Eğlence anlayışın nedir?
- Evde oturup patlamış mısır yemeyi çok severim. Dışarı çıkıp arkadaşlarımla eğlenmeyi de seviyorum, ama çok nadir yapıyorum bunu. Kırk yılda bir yani...

En son ne zaman bir partiye katıldın?
- Hiç öyle partiye gittiğimi hatırlamıyorum. Parti kavramım yok, galiba olmayacak da hiç. Biraz ilgisizim öyle şeylere.

Tanınmış bir yüz olduğun için mi rahatsız oluyorsun?
- Yok, tanınmadan önce de böyleydim. ınsanın içinde olmasıyla ilgili bence. Arada bir set ekibimizle bir yerde yemeğe gidiyoruz. Fasıl ya da canlı müzik dinliyoruz. Öyle şeyler oluyor, hepsi o kadar.

Güzel dans eder misin?
- Ederim.

Şarkı söyleyebilir misin?
- Hayır. Sesim çok kötüdür.

Evde de mi söylemiyorsun? Banyonun akustiği iyidir mesela!
- İmkansız, bozmayayım banyonun akustiğini, hiç söylemem.

Ne kadar kötü olabilir ki?
- Kötü işte. Kulağım iyidir, müziği iyi duyarım, ama söyleyemem.

En çok hangi tarz müzikte dans ediyorsun?
- Oryantal! Göbek havasını güzel yaparım.

Bir kostüm balosu düzenliyorsun diyelim. Konsepti ne olsun?
- Tazmanya Canavarı, Buggs Bunny, Mini ve Mickey’i çok severdim. Konsept, Warner Bros çizgi filmleri olsun. Ben de Mini Mouse olayım.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ AŞK BENİM ÇENEME VURUYOR

Nasıl bir öğrenciydin?[/COLOR]- İlkokul çok normal geçti. Ortaokulda ilk bir sene annem de okulda ıngilizce öğretmeniydi. O biraz komikti. Öğretmenler odasına girip “Anne bana para ver, tost alacağım” demek de eğlenceliydi. Tabii bunun hem avantajları hem de dezavantajları var. Yaptığınız her şey onun kulağına gidiyor. Hatta bir keresinde okulda bir çocuğu dövmüştüm, hem de çok fena! Benim çok sevdiğim bir kız arkadaşıma kötü bir şey yapmıştı ve ben de olayın içindeydim. Ortaokul hazırlıktayım, çocuk benden uzun... Buna rağmen saldırdım. Kapıdan bizi müdür muavini Saadettin Hoca gördü, hemen anneme yetiştirdi tabii.

[color:3678="red"]Lise hayatın nasıl geçti?- Bir sene Amerika’da okudum. Çok güzel bir tecrübeydi benim için. Oradayken buradaki her şeyi kaçırdım. Aşklar, arkadaşlıklar... Bana e-postalar geliyordu. Kim kiminle çıkmaya başlamış, haberlerini alıyordum. Sonra bir geldim, her şey değişmiş. Zaten eğitim sistemi de çok farklıydı.
[color:3678="red"]
Aşık olunca nasıl biri olursun?- Çeneme vurur aşk! Çok geyik yaparım, saçma sapan konuşurum. Zaten karşımdaki de benden hoşlanmışsa o da geyiğe başlar ve o şekilde bir etkileşim oluşur. Erkekler beni genelde konuşmayla tavlarlar. Çok terlerim aşık olunca bir de, sıcak basar.

[color:3678="red"]Midede kelebek durumu...
- Karın ağrısı olur, karnıma 300 kilo oturur. Boğazımı temizler, derin nefes alır, konuşmaya öyle devam ederim.

[color:3678="red"]Onun yanında çok heyecanlanır mısın?- Heyecanım sakarlık olarak çıkıyor ortaya. Normalde zaten sakar bir insanım. Aşık olunca aşırı bir şapşallık başgösteriyor! Galiba dışarıdan şirin görünüyor ama bu...

[color:3678="red"]Hiç platonik aşk yaşadın mı? - Yaşadım tabii, en güzeli.
Sende de öyle platonik aşk yaşayacak bir tip yok halbuki...
- Söyleyemem ki ben hiç. Hep geyik yaparım, duygularımı ifade edemem. O bana söylemek üzere olsa bile, hemen geyiğe vururum. Normal hayatta hiç çekingen bir insan değilim, ama bu konuda çok utangacım.
Evde kız kıza partiler düzenler miydiniz, neler yapardınız?- 13-14 yaşlarındayken, evdeki kıyafetleri giyerdik, vamp makyajlar yapardık. Neler yapmadık ki?
Hiç pijama partisi yaptınız mı?- Onu da Amerika’da yaptım. O biraz daha Amerikan kültürüdür ya! Bir sürü kola, gazoz alırdık. Twister oyunu oynardık. Pijama partisinde, herkes birbirine oje sürer, makyaj yapar ve sohbet eder. Ben de kenarda oturup tipleri izleyip gülerdim.

[[color]COLOR="red"]Kendini parti kızı olarak tanımlayabilir misin?[/COLOR]- [/color]Eğlenmeyi severim. Ev kuşu değilim, parti kızına daha yakın bir tipim, doğru...
Hümeyra benim vitaminim

Heygirl, yeni sayısında “Kavak Yelleri” dizisinin güzel oyuncusu Pelin Karahan ile “Melekler Korusun”un sevilen yüzü Özge Özpirinçci’yi bir araya getirdi. ışte iki genç ve güzel oyuncu ile yapılan enerjik, eğlenceli, nostaljik ve fazlasıyla genç bir röportaj...
http://ozgeozpirincci-fan.mutluforum.org
çılgın_avril
!!..ρяєηѕєѕ
!!..ρяєηѕєѕ
çılgın_avril

Kadın Mesaj Sayısı : 1439
Lakap : çılgın-avril
Ruh HaLi ? : Özgemin HeygirL röpörtaJı D2681c5f01295d998add337769617af1
SanaL Hayvan ? : Özgemin HeygirL röpörtaJı 14civcivvs9zv5
Hanqi Takım?? : Özgemin HeygirL röpörtaJı Bjk10
Hanqi Eş?? : Özgemin HeygirL röpörtaJı 16708123
Başarı Sistemi : 20
Rep Gücü : 1409

MesajKonu: Geri: Özgemin HeygirL röpörtaJı   Özgemin HeygirL röpörtaJı Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 10:13 pm

sağol
http://gruphepsiavrilfan.getgoo.us/forum.htm
~ShéSouL
!!..ѕєνιує 8
!!..ѕєνιує 8
~ShéSouL

Kadın Mesaj Sayısı : 877
Lakap : aSi-muqişH
Ruh HaLi ? : Özgemin HeygirL röpörtaJı D2681c5f01295d998add337769617af1
SanaL Hayvan ? : Özgemin HeygirL röpörtaJı 7kopekrf6iy5
Hanqi Takım?? : Özgemin HeygirL röpörtaJı Gs10
Hanqi Eş?? : Özgemin HeygirL röpörtaJı 49235205
Başarı Sistemi : 5
Rep Gücü : 902

MesajKonu: Geri: Özgemin HeygirL röpörtaJı   Özgemin HeygirL röpörtaJı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 12:59 pm

saoL Jnm . . .
http://www.selenacilar.4forum.biz

Özgemin HeygirL röpörtaJı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-