Grup Hepsi Fan Club Fan Club ツ
SevgiLi Misafir ~
Forum'dan YaRarLanmak İçin Üye oLmaLısın (:
Üye oL Hemen , Bize KatıL ..
En Grup Hepsicilerin Sitesi Sadece Burası ..
Üye oLursan İnan Pişman Olmayacaksın (:
Aşk Hikayeleri 23ljj40
SevgiLi Misafir ~
Forum'dan YaRarLanmak İçin Üye oLmaLısın (:
Üye oL Hemen , Bize KatıL ..
En Grup Hepsicilerin Sitesi Sadece Burası ..
Üye oLursan İnan Pişman Olmayacaksın (:
Aşk Hikayeleri 23ljj40
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoşgeLdiniz , Misafir.
Son Ziyaretiniz ,Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız , 26
Son Üyemiz ,https://hepsicilerclub.yetkinforum.com/u401

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk Hikayeleri

+2
çılgın_avril
cLeopatRa.*
6 posters
YazarMesaj
cLeopatRa.*
!!..мσdנυк
!!..мσdנυк
cLeopatRa.*

Kadın Mesaj Sayısı : 1759
Lakap : cLeopatRa Vet
Ruh HaLi ? : Aşk Hikayeleri 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6
SanaL Hayvan ? : Aşk Hikayeleri 7kopekrf6iy5
Hanqi Takım?? : Aşk Hikayeleri Fb10
Hanqi Eş?? : Aşk Hikayeleri 30274857
Başarı Sistemi : 3
Rep Gücü : 2049

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 9:37 pm

biraz uzun gibi ama kesinlikle okurken farkına varmadan bitirmiş olacaksınız....
Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç... Birbirileriyle konuşacak cesareti bulmaları biraz zaman aldı ama sonunda başrdılar. İkisi de her sabah otobüse bindikleri semtte oturmuyorlardı aslında. Delikanlı arkadaşında kaldığı için o duraktan binmişti otobüse, kız ise ablasında.... Sırf birbirilerini görebilmek için, her sabah erkenden evlerinden çıkıp, şehrin öbür ucundaki o durağa, onların durağına geldiklerini, gülerek itiraf ettiler bir süre sonra...

Okullarını bitirince hemen evlendiler. Mutluydular hem de çok mutlu... Bazen işsiz, bazen parasız kaldılar ama öylesine sıkı kenetlenmişti ki yürekleri ve elleri hiçbir şeyi umursamadılar. Ayın sonunu zor getirdikleri günlerde de ünlü bir doktor ve ünlü bir mimar olduklarında da hep mutluydular. Zaman aşımına uğrayan, alışkanlıklara yenik düşen, banka hesabında para kalmadığı için ya da tam tersine o hesabı daha da kabarık hale getirmek uğuruna bitip-tükeniveren sevgilerden değildi onlarınki... Günler günleri, yıllar yılları kovaladıkça sevgileri de büyüdü, büyüdü... Tek eksikleri çocuklarının olmamasıydı. Zorlu bir tedavi sürecine rağman çocuk sahibi olmayınca, "bütün mutlulukların bizim olmasını beklemek, bencillik olur" diyerek devam ettiler hayatlarına. Çocuk yerine, sevgilerini büyüttüler... "Senin için ölürüm" derdi kadın, sımsıkı sarılıp adama ve adma "Hayır, ben senin için ölürüm" diye yanıt verirdi hep...

Bazen eve geldiğinde, aynanın üzerinde bir not görürdü kadın, "Bir tanem, kütüphanenin ikinci rafına bak...." Kütüphanenin ikinci rafında başka bir not olurdu, "Mutfaktaki masanın üzerine bak ve seni çok sevdiğimi sakın unutma" Mutfaktaki masadan, salondaki dolaba sevgi dolu notları okuya okuya koşturan kadın, sonunda kimi zaman bir demet çiçek, kimi zaman en sevdiği çikolatalar, kimi zaman da pahalı armağanlarla karşılaşırdı... Aldığı hediyenin ne olduğu önemli değildi zaten....

Hayat ne kadar hızlı akarsa aksın, işleri ne kadar yoğun olursa olsun hep birbirlerine ayıracak zaman buluyorlardı bulmasına ama kırklı yaşların ortalarına geldiklerinde, daha az çalışmaya karar verdiler. Adam, hastaneden ayrıldı ve muayenehanesinde hasta kabul etmeye başladı. Kadın da mimarlık bürosunu kapadı ve sadece özel projelerde görev aldı.
Artık daha fazla beraber olabiliyorlardı. Bir gün sahilde dolaşırken, harap durumda bir ev gördü kadın, üzerinde "satılık" levhası asılı olan. "Ne dersin, bu evi alalım mı?" dedi adama. "Bu viraneyi yıktırır, harika bir ev yaparız. Projeyi kafamda çizdim bile. Kocaman terası olan, martıları kahvaltıya davet edeceğimiz bir deniz evi yapalım burayı..." "Sen istersin de ben hiç hayır diyebilirmiyim?" diye yanıt verdi adam. "Amerika'daki tıp kongresinden döner dönmez ararım emlakçıyı... Kaç para olursa olsun, burası bizimdir artık...."

Sadece bir hafta ayrı kalacaklarını bildikleri halde, ayrılmaları zor oldu adam Amerika'ya giderken. Her gün, her saat konuştular telefonla.
Gözyaşları içinde kucaklaştılar havaalanında. Fakat birkaç gün sonra, kocasında bir tuhaflık olduğunu fark etti kadın. Eskisi kadar mutlu görünmüyor, konuşmaktan kaçınıyordu. Onu neşelendirmek için, sahildeki evi hatırlattı ve çizdiği projeyi verdi kadın ama hiç beklemediği bir cevap aldı: "Canım, o ev bizim bütçemizi aşıyor. Sen en iyisi o evi unut..."

Mutsuzluk, mutluluğun tadına alışmış insanlara daha da acı, daha da çekilmez gelir. Kadın, hiç sevmedi bu beklenmedik misafiri. Derdini söylemesi için yalvardı adama, "Senin için ölürüm, biliyorsun, ne olur anlat" diye dil döktü boş yere... Yıllardır sevdiği adam, duyarsız ve sevgisiz biriyle yer değiştirmişti sanki. Ona ulaşmaya çalıştıkça, beton duvarlara çarpıyordu kadın, her çarpmada daha fazla kanıyordu yüreği...

Bir gün, çocukluğunun, gençliğinin ve bütün hayatının birlikte geçtiği arkadaşına dert yanarken, "Artık dayanamıyorum, sana söylemek zorundayım" diye sözünü kesti arkadaşı. "O, seni aldatıyor. İş yerimin tam karşısındaki restoranda genç bir kadınla yemek yiyiyor her öğlen. Sonra sarmaş dolaş biniyorlar arabaya...." "Sus, sus çabuk, duymak istemiyorum bu yalanları" diye bağırdı kadın. Onca yıllık arkadaşını, kendisini kıskanmakla suçladı.... Ertesi gün, öğle vakti o restoranın hemen karşısında bir köşeye sindi sessizce ve peri masallarının sadece masal olduğunu anladı... Kocasının eskiden aynı hastanede çalıştığı genç çocuk doktorunu tanıdı hemen. Bazen evlerinde ağırladıkları kadına nasıl sarıldığını gördü adamın...

Akşam kocası eve gelir gelmez, bazen bağırıp, bazen ağlayarak, bazen ona sımsıkı sarılıp bazen de yumruklayarak haykırdı suratına her şeyi. İnkar etmedi adam. Zamanla duyguların değişebildiği, insanların orta yaşa geldiklerinde farklılık aradığı gibi bir şeyler geveledi ağzında ve bavulunu alıp gitti evden. Kapıdan çıkarken, "son bir kez kucaklamak isterim seni" diyecek oldu ama kadın, "defol" dedi nefretle...

İlk celsede boşandılar... Modern bir aşk hikayesinin böyle son bulmasına
kimse inanamadı. Arkadaşlarının desteğiyle ayakta kalmaya çalıştı kadın.
Adamın, sevgilisiyle birlikte Amerika'ya yerleştiğini öğrendi. Bazen yalnız kaldığında, onu hala sevdiğini hissedince, ağlama nöbetleri geçiriyor, aşkın yerini, en az onun kadar yoğun bir duygu olan nefretin kalması için dua ediyordu.

Aradan bir yıl geçti... Her şeyin ilacı olduğu söylenen zaman bile, kadının derdine çare olamamıştı. Bir sabah, ısrarla çalan zilin sesiyle uyandı. Kapıyı açtığında, karşısında o kadını gördü. "Sen, buraya ne yüzle geliyorsun" diye bağırmak istedi ama sesi çıkmadı. "Lütfen, içeri girmeme izin ver, mutlaka konuşmamız gerekiyor." dedi genç kadın. Kanepeye ilişti ve zor duyulan bir sesle konuşmaya başladı: "Hiçbir şey göründüğü gibi değil aslında. Çok üzgünüm ama o bir saat önce öldü. Geçen yıl Amerika'daki kongre sırasında öğrendi hastalığını ve yaklaşık bir senelik ömrü kaldığını. Buna dayanamayacağını, hep söylediğin gibi onunla birlikte ölmek isteyeceğini biliyordu. Seni kendinden uzaklaştırmak için, benden sevgilisi rolünü oynamamı istedi. Ailesine de haber vermedi. Birlikte Amerika'ya yerleştiğimiz yalanını yaydı. Oysa ilk karşılaştığınız otobüs durağının karşısında bir ev tutmuştu. Tedavi görüyor ve kurtulacağına inanıyordu ama olmadı. Gece fenalaşmış, bakıcısı beni aradı, son anda yetiştim. Sana bu kutuyu vermemi istedi..." Gözlerinden akan yaşları durduramayacağını biliyordu kadın. Hemen oracıkta ölmek istiyordu. Eline tutuşturulan kutuyu açmayı neden sonra akıl edebildi. İtinayla katlanmış bir sürü kağıt duruyordu kutuda. İlk kağıtta, "Lütfen bütün notları sırayla oku bir tanem" diyordu... Sırayla okudu; "Seni çok sevdim", "Seni sevmekten hiç vazgeçmedim", "Senin için ölürüm derdin hep, doğru söylediğini bilirdim." "Fakat benim için ölmeni istemedim" "Şimdi bana söz vermeni istiyorum." "Benim için yaşayacaksın, anlaştık mı?" son kağıdı eline alırken, kutuda bir anahtar olduğunu gördü kadın... Ve son kağıtta şunlar yazılıydı:

"Sahildeki evimizi senin çizdiğin projeye göre yaptırdım. Kocaman terasta martılarla kahvaltı ederken, ben hep seni izliyor olacağım...."

alıntıdır...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Böyle bir aşk vakası görülmedi..
Birbirine deliler gibi aşık olan bir Rus genciyle bir Rus kızı, görenleri dehşete düşürecek inanılmaz bir aşk çılgınlığına imza attı...

Adları açıklanmayan ancak Rusya'da günün konusu haline gelen çılgın aşıklar, evlenmeden önce nişan yüzüğü takmak yerine birbirinin karşılıklı olarak yüzük parmağını dişleriyle koparttı.

Aşklarını ölümsüzleştirmek ve birbirini unutmamak için yüzük parmaklarını karşılıklı olarak ısırarak kopartan çift, yarım parmaklı kaldı.Bir başka iddia ise ısırdıkları parmakları yuttukları şeklinde.

Dewam edicem ama yorumLardn snraa
çılgın_avril
!!..ρяєηѕєѕ
!!..ρяєηѕєѕ
çılgın_avril

Kadın Mesaj Sayısı : 1439
Lakap : çılgın-avril
Ruh HaLi ? : Aşk Hikayeleri D2681c5f01295d998add337769617af1
SanaL Hayvan ? : Aşk Hikayeleri 14civcivvs9zv5
Hanqi Takım?? : Aşk Hikayeleri Bjk10
Hanqi Eş?? : Aşk Hikayeleri 16708123
Başarı Sistemi : 20
Rep Gücü : 1409

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 2:52 pm

saol
http://gruphepsiavrilfan.getgoo.us/forum.htm
cLeopatRa.*
!!..мσdנυк
!!..мσdנυк
cLeopatRa.*

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 11:53 am

b.d

Dewam..

Tamamen Gerçek Hayattan Alıntı Bu Aşk Hikayesini Okurken Çok
Duygulanacak
Hüzünlenecek ve Bu Hikaye\'''nin Etkisinde Kalacak ve Bu Etkiyi
Üzerinizden Bir
Kaç Gün Boyunca Atamayacaksınız. Hiyakenin Konusu Bir Gençin Sonu
Ölümle
Biten Çocukluk Sevdasını Anlatıyor...

BIZIMKISI BIR ASK HIKAYESI

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları
yazarken
gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana
göre
değil. Ağlamaktan hiç utanmadım,duygularım,acılarım beni boğduğu zaman
hep
ağladım.Yine ağlıyorum... Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak
istiyorum.Lütfen;bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen
yazılı
satırlar olarak geçmeyin. Okudukça yeryüzünde insanlar neleri yaşarmış
diyeceksiniz buna eminim. Bir memur ailenin en küçük çocuğu olarak
babamın
tayininin çıktığı bir köye taşındık.Huzursuzdum,okulumu bir köy
okulunda
okumaktansa ,şehirde medenice okumak istiyordum.kaydımı yaptırdı babam
okula.İlkokul 4. sınıftan başladım köy okuluna.Beni bir sınıfa
verdiler.Öğretmen köyde yabancı olduğumu biliyordu ve hangi sıraya
oturmak
istiyorsan otur dedi bana.Bir kızın yanı boştu sadece oraya
oturdum.Hayatımı
adadığım,gidişiyle beni bitiren insanla ilk o zaman tanıştım.İsmi
Altınay
idi.Çocuk yaşımda bile onun güzelliği beni çok etkilemişti.Masmavi
gözleri,gamze yanakları ile arada bir bana dönüp gülüşü,yanlış yazdığım
notlarımda kendi silgisiyle defterimdeki hatayı silmesi beni o minik
yaşımda
ona bağladı.O dönemlerde çocukça bir arkadaşlıktı. Zaman ilerledikçe
onsuz
tek saniye geçiremiyordum.ya ben onlara gidip ders çalışıyor, yada o
bize
geliyordu.Mükemmel bir paylaşımcıydı.Yüreğini,sevgisini,dostluğunu daha
o
yaşta vermişti bana.İlkokulu birlikte okuduk ve aynı sırada
bitirdik.Hep
onunla hep ona biraz daha alışarak. Ortaokula geçtiğimizde ailelerimize
rica
ettik ve bizi aynı okula yazdırdılar, hatta aynı sınıfa,hatta aynı
sıraya
oturmamız için babalarımız öğretmenlere adeta yalvardılar.Başarmıştık.
Yine
aynı sıradaydık.Geride kalan ilkokul dönemindeki iki yılda anladım ki
onsuz
hayat bana huzur vermiyordu.Yaşımız olgunlaştıkça o beni,ben onu daha
çok
seviyordum.Çocukça başlayan arkadaşlığımız sevgiye aşka dönüşmüştü
ortaokul
yıllarımız bitmek üzereyken.Şehir merkezinde.Ailelerimiz liseye
geçtiğimiz
sırada ortak bir karar aldılar.Buna göre tek ev kiralayacak ikimiz aynı
evde
kalacaktık.Annem de bizimle kalacaktı.Allah\'''ım o karar bize
iletildiğinde
dakikalarca sarmaş dolaş kutlamıştık bunu.Ona aşık olmuştum.Aynı
duyguları o
da paylaşıyordu ve bunu fark eden ailelerimiz okul bittiğinde
evlendirelim
diye karar almışlardı bile.Ona tapıyordum artık.Haşa Allah\'''a şirk koşar
gibi
günah işlercesine seviyordum.İlk elini tuttuğumda sakın bir daha
bırakma
demiştim. Yanakları kızarmıştı,utanmış ve başını önüne !
eğmiş,gülümsemiş ve
elimi sıkı sıkı kavramıştı.Artık her gün elele tutuşup okula gidiyor
okuldan
çıkarken elele dolaşıyor geziyor öyle gidiyorduk evimize.Arada bir
elleri
terler ve her terleyişte elini elimden kurulamak için çekerdi.Bunu her
yaptığında kızar elimi bırakma diye azarlardım,hep tamam tamam diyerek
gülümser ve hızla elini avucuma sokuştururdu. Her şey harikaydı,dünya
cennet
gibiydi gözümüzde.Yıllar akıp gidiyordu mutluluk içinde.Nihayet liseyi
de
bitirmek üzereydik.karne dönemi gelmişti.Karnelerimizi aldık hiç
kırığımız
yoktu.Sevinçle sarıldık birbirimize elimi tuttu.bunu kutlamak için bir
cafeye gidip cola içerek kutlayacaktık.Okulun az ilerisinden geçen bir
çakıl
yol vardı.Her zaman toz duman içinde olurdu.çakıllarla kaplıydı.O yolun
benim ve ölürcesine sevdiğim insanın ayrılmasında bu kadar rol
oynayacağını
bilsem hiç girer miydik o yola.Neler vermezdim o yolu yürümemek için.
Eli
yine elimdeydi,ansızın elini çekti,terlemişti yine eli.Sanırım dört
adım
atmıştım.Dönüp yine azarlayacaktım.Çünkü hem elimi bırakmış,hem de
geride
kalmıştı.Dönüp baktığımda Dünya başıma yıkıldı.Sanki gök kubbenin
altında
kaldım.yerdeydi ve yüzünden kan fışkırıyordu.ne yapacağımı bilemedim
üzerine
kapandım yüzüne yapışmış saçlarını kaldırdığımda hayatımı bitiren o
görüntüyle karşılaştım.Başı kesilmiş bir tavuk gibi
çırpınıyordu.Suratına
bir taş parçası bıçak gibi saplanmıştı ve bakmaya doyamadığım mavi
gözlerinden biri akmıştı.Suratının yarısı yoktu.Hırlıyordu bana bir
şeyler
demek istiyor kanla kaplı diğer gözünü temizleyerek bana bir şeyler
demeye
çalışıyordu.Yoldan geçen bir kamyonun tekerinin altından fırlayan bir
taş
suratına saplanmıştı.Ölürcesine bir aşkı,geleceğimizi kibrit
büyüklüğünde
bir taş parçasının bitireceğini bilemezdim.Donuk donuk hiç konuşamadan
yüzüne bakmaktan başka bir şey yapamıyordum. Ellerini tuttum kaldırdım
başını göğsüme dayadı ve elimi sıkı sıkı tuttu.Akan kan ellerimize
damlıyordu.Yoldan geçen bir araba durmuş bizi seyrediyordu,hastaneye
yetiştirelim dediğimde kanlı olduğu için almadı ve kaçtı gitti.Kimse
arabaya
almıyordu.çevreme bakıp yardım eden demekten,ona dönüp seni
seviyorum,beni
bırakma,dayan demekten başka bir şey yapamıyordum.İki dakikalık bir
çırpınıştan sonra kucağımda öldü.Cennet olan Dünya 5 dakikada cehenneme
döndü.Tam dokuz yıl oldu onu yitireli.
Kendime olan güvenimi yitirdim.Artık kimseyi sevemem,kimsede beni
sevemez
korkusundan kurtaramıyorum kendimi.Bitkisel hayatta gibiyim.Tek elimde
kalan
bu net.bu net aracılığıyla sizinle paylaşmak istedim.Yitiren,ya da ben
yitirenle paylaşmak isteyen herkese elleri terlese bile ellerimi
bırakmamaları şartıyla elimi uzattım.Dost,kardeş,arkadaş ne olursanız
olun
ama elimi bırakmayın.Size sesleniyorum, elimi bırakmayın lütfen...

Bu yazıyı okurken sizinde eliniz terlediyse o zaman bilin ki sizde sevdiniz….
duygulandınız hatta ağladınız ama işte kader…

Netten buldum gerçekten çok güzel

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu olayı bir gazetede okumuştumAklıma geldiği zama tüylerim ürperirİçene kapanık bir delikanlı vardırHergün işten çıkınca parka arkadaşlarının yanına uğrarBirgün gittiği parkta çok güzel bir kız görür,ve yanında gidip oturmaya karar verirCesaretini toplayıp dediğini yaparKıza merhaba oturabilirmiyim derKız gülen bir yüzle tabiki derVe orda konu ilerler delikanlı kızın yanından ayrılırken telefon numarasını ve bir daha buraya gelip gelmeceğine sorarKız ben hep burdayım,ayrılırlarDelikanlı iş çıkışlarında artık hep kızla buluşur arkadaşlarıda artık sitem etmeye başlarBirgün eve arkadaşları ile giderAnnesi kapıyı açarAnne arkadaşlarım geldi yemek yiyip dışarı çıkıcaz derAnnesi ağlayarak odayı terkederDelikanlı bu olay karşısında şaşırırArkadaşları ile yemek yer sohbet eder ama aklı hep annesindedirNeden böle yaptığına anlam veremezAradan uzun zaman geçerParktaki kız arkadaşı ile artık evlenmeye karar verirlerBu olayı annesine anlatmak için koşa koşa eve giderKapıyı açıp içeri girdiğinde annesinin ağlama sesini duyarSizin oğlunuz şizofren diye bir ses duyar ve sessizce mutfağa girip dinlemeye devam ederAnnesi doktor bey bir çaresi yok mu diyerek doktoru uğurlarken çocuğunu yerde ağlarken görürO sırada çocuğun aklından evleneceği kız geçer ya oda hayalse der
Annesin sesiyle irkilidir delikanlıSen der, delikanlı evet anne bütün konuşmalarınızı duydum deyerek kendini dışarı atarAklında heğ evlenceği kız vardırAllah'ım ne olursun o hayal olmasın der ne olursun olmasınSakinleşince eve gider ve annesi çocuğa herşeyi anlatırEve getirip gülüp konuştuğu yemek yediği arkadaşlarının bir hayal olduğunu söylerDelikanlı şaşkın bir halde oda hayal evet biliyorum der Aradan iki gün geçtikten sonra kız arkadaşını arayıp evine yemeğe davet ederKız bu nazik olay karşısında teklifi kabul ederDelikanlı annesine herşeyi anlatırBana doğru söyliceğine dair annesine yemin ettirirOda hayal mi değil mi diye sadece annesine güvenmektedirAkşam olup çatarKızı iş yerinden alıp eve götürürAma hep dua eder ALLAH'IM inşallah hayal değildir diyeEvin kapısını heyecanlı bir şekilde çalarKız çocuğun bu hareketlerine anlam veremezVee annesi kapıyı açar yüzünde bir gülümse merhaba KIZIM derDelikanlı bu olay karşısında şok içindedirSADECE EVET EVET HAYAL DEĞİLSİN DİYE BAĞIRIR Delikanlının bugün hayal olmayan 2 tane çocuğu vardır Melis ve Hakan adında
çılgın_avril
!!..ρяєηѕєѕ
!!..ρяєηѕєѕ
çılgın_avril

Kadın Mesaj Sayısı : 1439
Lakap : çılgın-avril
SanaL Hayvan ? : Aşk Hikayeleri 14civcivvs9zv5
Başarı Sistemi : 20
Rep Gücü : 1409

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 12:22 pm

SÜPER AŞKIM DEWAMM
http://gruphepsiavrilfan.getgoo.us/forum.htm
w!cKeD .. (!)
!!..çaLıskan üye
!!..çaLıskan üye
w!cKeD .. (!)

Kadın Mesaj Sayısı : 2035
Lakap : WicKeD
Ruh HaLi ? : Aşk Hikayeleri F340ba229a970d436a7acea21d7f433a
SanaL Hayvan ? : Aşk Hikayeleri 9kelebekyl0tl9
Başarı Sistemi : 1
Rep Gücü : 685

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 4:30 pm

saqoL hayaDımm (:
dewamm xD
cLeopatRa.*
!!..мσdנυк
!!..мσdנυк
cLeopatRa.*

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 6:01 pm

Akrabama Aşığım
Uzaktan akrabamızdı. Abi diye hitap ederdim ona kendimi örnek aldığım; tıpkı dağların doruklarında zamansız kalabilmiş kar birikintisi gibi göz alıcı bir şahsiyetti benim gözümde.
Paylaşımlarla kurulan dostluğumuz, saatlerce süren dostluk kokan sohbetlerimiz dertlerimiz anılarımız gülüşlerimiz ve tesellilerimiz yerini çok sonra fark edebildiğim kaçamak bakışlara bırakır gibiydi. Bir türlü kabullenesim gelmiyordu dostane duyguların aksini. Ailem dahil çevremdeki herkesin gözdesiydi o. Bilhassa arkadaşla gönülleri fethediyordu muhabbetiyle.
Buna rağmen mantığımı elden bırakmıyor onun beni asla yar olarak göremeyeceği gerçeğini açıklamaya çalışıyordum bizleri yakıştıranlara. Ben olgun bir yetişkin gibi davranmaktan bihaber yaşamayı ilke edinmiş bir genç kızdım. O ise sorumluluk sahibi ciddi bir deniz astsubayıydı. Karakterli, ağırbaşlı disiplinli bir o kadar da iyimserdi.

Velhasıl 1,5 aylık bir süreden sonra görkemli bir itirafla yüz yüze kalıyordum. ‘’Bana abi deme’’ diyordu. Ben ise şaşkındım sessizce haykırıyordum içten içe, şimdi neler olacak diye. Susarak geçirdiğim 2 günden sonra onu deli gibi severek başladım güne. İnanıyordum uykumda aşık olmuştum ona.

Her ikimizin gözlerinde görülmeye değer bir ışık yüzlerinde ise tarifi mümkün olmayan bir tebessüm yer edinmişti. El eleydik. Bir ömür boyu beraber yol almak için ilk adımı attık sözlendik. Fakat ayrı düştük; aşkım dünyanın bir ucunda seyirdeydi. Bekledim bekledim...

En nihayetinde kavuştuk sınırsız sevgi limanımızda. Ama vuslatın sarhoşluğu fazla devam etmedi 1 aylık bir sürecin ardı gelen bir özlem daha ayırdı bizleri sevdiğimle yine! Şimdi uzağız yine birbirimize. Yıldızlara yarenlik etmek alışıla gelmiş bir sohbet oluyor zamanla. Bu yüzden doyamıyoruz ya birbirimize hatta bazen sevgi sözcükleri bile aç kalıyor sevgimizin yanında. Ruhlarımızı çepeçevre sarmalayan sıcaklığın yanı sıra, yalnızlıklarımızda kurduğumuz hayallerimizle yücelttiğimiz umutlarımızla körüklüyoruz hasretliğimizi biz. Neyse ki her ikimizde severek yaşıyoruz. Neyse ki bizler özlemle yanıp özlemle tutuşuyoruz. Ve asla aşkı katliamlara maruz bırakanlardan olmuyoruz...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hep özlediğim, beklediğim aşkın böyle aniden kapımı çalıvereceğini, izin almadan yüreğimde bir köşeye yerleşeceğini hiç düşünmememiştim. Göz göze geldiğimiz anda. Başımdan aşağıya buzlu su dökülmüş gibi hissettim.Bakışları içimi titretti, bilmediğim, tanımadığım bir dünyanın kapıları açılıverdi önümde... Kimde, neydi, hangi sınıfta öğrenciydi, daha önce onu görmemiştim. Bütün gün bu sorularla boğuştum. İlk şoku atlatıp kendime geldiğimde okulda onu aramaya başladım. Gerçeği öğrenmem hiç zor olmadı tabii ki! Suratıma tokat gibi çarpan gerçeği...
O okulumuzda yeni görev yapmaya başlamış bir öğretmendi çok genç olduğu için öğrencilerden ayırt etmek mümkün değildi. Böyle şeyler yalnız filmler de olur sanırdım. Oysa ben sırılsıklam aşık olmuştum. Gözleri başımı döndürecek kadar güzel olan yalnızca adını ve öğretmen olduğunu bildiğim biri, kısacık bir zamanda hayatımı değiştirivermişti.
Ona aşık olmam benim suçum muydu? İnsan hesap kitap yaparak aşık olmazdı ki? Tamam itiraf etmeliyim, ben pek normal biri değilim. Başkalarına göre farklı yanlarım çok., özellikle de aşk söz konusuysa hiçbir zaman sıradan biri olmadım ama bu kez tamamen kaderdi. Sonunda ona söylemeye karar verdim. Madem aşık olacak kadar cesaretliydim, söyleyecek kadar da cesaretli olmalıydım.
Söyledim. Şaşkınlığımı ifade edecek sözleri şu an ben bulamıyorum. Düşün bir kez, çat kapı bir öğrenci geliyor ve ‘’ ben sizi gördüğüm ilk andan beri seviyorum’’ diyor. Ne hissedersiniz bilemem ancak o bana karşı çok olgun, anlayışlı davrandı. Yaptığım çocukluklarla hayatını cehenneme çevirdiğim halde sevgiyle yaklaştı.. incitmemek için çok uğraş verdiğini şimdi anlıyorum oysa o zamanlar çok incitmiştim. Bir gün bana hak vereceksin demişti evet onu anlıyorum ve hak veriyorum. En doğrusunu yaptı. Zaman belki çılgın aşkımı bitirdi. Ama ona olan saygım ve sevgim sonsuza kadar sürecek.

bişi deiL arkadaşLar x)
nisanur
!!..уєρ уєηι üує
!!..уєρ уєηι üує
nisanur

Kadın Mesaj Sayısı : 53
Lakap : sedasayan
Ruh HaLi ? : Aşk Hikayeleri 583cba53091bb74e45b503efdbd6854d
SanaL Hayvan ? : Aşk Hikayeleri 3tavsanai6ln2
Hanqi Eş?? : Aşk Hikayeleri 49235205
Başarı Sistemi : 0
Rep Gücü : 68

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 3:59 pm

Son Şarkı...

Son zamanlarda gördüğüm en iyi filmin "Karanlıkta Dans"ın bir türlü gözümün önünden gitmeyen muhteşem sahnesi:
Bir tren köprüsünde Jeff körlüğün eşiğindeki Çek mülteci Selma Jezkova'ya sorar:
"- Görmüyorsun değil mi?"
Kısık gözlerle sımsıcak gülümser Selma ve şarkısını söyler:
"- Görecek ne var? En iyi dostunca öldürülen adamı gördüm. Yaşanmadan biten yaşamları... Görülecek bir şey kalmadı. Bu kadarını gördüm... fazlası açgözlülük olurdu".

* * *

İngiliz bulvar gazetelerinde efsanevi Beatles'ın gitaristi George Harrisson'ın kansere yenildiğini okuyunca anımsadım bu sahneyi...
"Beynindeki kanserli tümör tüm vücudunu sardı. 5 aylık ömrü kaldı" diyordu gazeteler...
İtalya'daki evine çekilmiş ve bir dostuna "Bu kez savaşı kaybettim" demişti; "...artık ölüme hazırım".

* * *

John Lennon - Paul McCartney
buluşmasından sonra katılmıştı gruba George Harrisson...
1950'lerin sonlarında Liverpool'da işe koyulmuşlardı. En büyükleri 23 yaşındaydı. Kötü gece klüplerinde rock çalıyorlardı. Lennon'a göre en iyi çalışmalarıydı onlar...
Savaş bittiğinde doğup 1960'larda gençliğini yaşayan kuşak öfkesinin müziğini Beatles'ta bulmuştu. Ama müzik endüstrisi bu öfkeyi kontrol altına almakta gecikmedi. Bir gün Brian Epstein girdi hayatlarına; hepsine tek tip elbiseler dikti. Spotlar altında ehlileştirip Elvis'le yarışa itti.
Artık kendi rüzgarında sürüklenen bir efsaneydi Beatles... Bu rolden ilk sıkılan John Lennon oldu:
"Büyüdük çok büyüdük ama tükendik de.... Daha ilk turneye çıktığımızda müziğimiz ölmüştü. Boktan hissediyorduk kendimizi... 2 saat rock yapmak yerine her gece 20 dakika aynı şeyi çalmak işimize gelmişti. Birer müzisyen olarak hiçbir zaman gelişememiş olmamızın nedeni budur. Başarmak uğruna kendimizi öldürmüştük".

* * *

Grubun dağılmasına yakın Lennon - McCartney rekabetinden her nasılsa sıyrılıp Beatles'in en güzel bestelerinden birkaçına imza attı Harrison... "Something" gibi...:
"Kıpırdanışında bir şeyler / beni benzersizce cezbeder /
Bana asılışında bir şeyler.../
İstemiyorum şimdi onu bırakmayı/ Biliyorsun nasıl inandığımı..."

* * *

Sonra Beatles dostların ihanetinden yaşanmadan yiten yaşamlara kadar her şeyi gördü ve görecek bir şey kalmayınca dağılıp gitti zamanın rüzgarında...
John Lennon bir suikastte öldü.
Kalan 3'lü ondan kalan bir teyp kaydından 1994'te bir "son şarkı" yaptı.
Şarkının adı "Kuş kadar özgür"dü.
"Tarih oldu" denirken geçen yılki antoloji albümüyle 20 yıl sonra yeniden müzik listelerinin zirvesine oturdu Beatles...
Ve geçen hafta George Harrisson "Kanserden ölecek" haberlerinden sonra ilk kez çıktı ortaya... Avurtları çökmüş yorgun bir yüzle yalanladı öleceği söylentilerini...

* * *

"Karanlıkta Dans"ın finalini anımsadım bu kez de...
Müzikallerde son şarkı çalmadan salondan çıkan ve böylece filmin hiç bitmediğine inanan Selma'yı oynayan Björk'ün darağacında çığlık çığlığa şarkı söylediği o inanılmaz finalden sonra perdede beliren iki satırlık yazıyı:
"Bu son şarkı diyorlar;
Çünkü bizi tanımıyorlar.
Sadece biz izin verirsek son şarkı olur..!"
nisanur
!!..уєρ уєηι üує
!!..уєρ уєηι üує
nisanur

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 4:03 pm

nisanur
!!..уєρ уєηι üує
!!..уєρ уєηι üує
nisanur

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 4:14 pm

Zamanın en iyisiydi.Hayat,arkadaşlar her şey en güzeliydi.Seviyordum yaşamayı.Hiç bir derdim yoktu ve daha öncede olmamıştı.Kısacası mutluydum.
Daha on dördümdeydim.Yeni adım atıyordum gençliğe.Her şeyin güzel ilerleyeceğine inanıyordum.Dostlarım vardı yanımda.Belki de yoklardı ama ben mutluydum.Okul dershane gidip geliyordum.Ev hayatım ise normaldi.Annem babam benim mutlu olmam için her şeyi yapmaya çalışıyorlardı.Durumları elverdikçe tabi.Şımarık bir çocuk değildim.Okumayı seviyordum.Pek arkadaş edinememiştim ama ailemdi benim en iyi arkadaşım.Ve tabi dershanedeki arkadaşlarım da vardı biraz.Bir grubumuz vardı.Kızlı erkekli karma bir gruptu.İyi vakit geçiriyorduk.Pastanelere kafeteryalara gidiyorduk hep beraber.
Ev hayatım..Oldukça doğal bir aile ortamıydı.Sıcaktı.Mutluyduk.Hala öyleyiz gerçi.İnternette vakit geçirmeyi severdim.Arkadaşlarımla Chat yapmayı severdim.Şu da bir gerçek ki internete araştırma yapmazdım.Sadece ilgi alanlarımda internete başvururdum.Yavaş yavaş arkadaşlarımla konuşmaya başlamıştım.Artık tanımadığım kimseyle konuşmuyordum.Ve yabancılarla konuşmaktan da hiç haz etmezdim.
Ta ki o güne kadar.Bir gün yine bilgisayar başındayken ve yine sadece arkadaşlarımla Chat yaparken birinden konuşma talebi geldi.Kabul ettim.Belki tanıyorumdur diye.Tanımıyormuşum.Ama konuşmaya başladık.Aslında can sıkıcıydı ama öylesine konuştum işte.Ve biz bir süre devam ettik.Artık silmek istemiyordum onu.Konuşmak istiyordum.Numaramı verdim ve telefonda konuşmaya başladık.O da benden etkilenmeye başlamıştı belli.Yaklaşık üç ay kadar konuştuk.Ben başka bir okula kaydolacaktım o dönem.Ona da söylemiştim hangi okula gideceğimi.Aradan bir zaman geçti ve o da benim okuluma geleceğini söylemişti.İnanamamıştım.İlk defa biri benim için bir şeyler yapıyordu.Hayatımın en mükemmel günleriydi.Belki de şu an bana öyle geliyordur.Bilmiyorum.
Okul başladı.Gerçekten aynı okuldaydık.Gelmişti.İlk zamanlar sadece bakışıyorduk.Daha ilk gün bulmuştum anlamıştım o olduğunu.Aradan bir zaman geçti.Arkadaşlarıyla selam yolluyordu.Belli ki utanıyordu.Ben de utangaçtım ama onun kadar değildim.İlk adımı ben attım.Sınıfına gidip konuştum.Ve o gün başladı.
Daha acemiydik.Ya da ben öyleydim.Sevgili olmanın ne demek olduğunu bilmiyordum.O ilkti ve bana öğretecekti.Belli bir zaman sonra alışmaya başladım ona.Gitgide bağlandım.Onu görmeden yapamıyordum.O da öyle söylüyordu.Üşüdüğümde sıcacık elleriyle ellerimi ısıtıyordu.Sarıyordu sevgilisiyle.Utanıyorduk ama vazgeçmiyorduk.O biraz sert bir insandı ama ben çok sevdiğim için göz ardı ediyordum.Onun da beni benim onu sevdiğim kadar sevdiğini sanıyordum.
Artık o da yeni insanlarla arkadaşlık etmeye başladı.Beni ihmal ettiğini düşünmeye başlamıştım.Arkadaşları kızlı erkekli karışıktı.Ama bir kız vardı onunla çok ilgileniyordu.Gözleri parlıyordu onunla konuşurken.Bunu hissedebiliyordum.Ne yapmalıyım bilmiyordum.Bir süre izledim.Sessizce izledim.Sonra bunu ona anlattım.Sadece arkadaşım merak etme dedi. Peki dedim.Ama aralarındaki münasebet beni kıskançlıktan çıldırtıyordu.Artık ona inanasım gelmiyordu.Soğumuştuk birbirimizden.Eskisi gibi değildik.Uzaktık.
Bir gün bitirmek istedim.O hiç ayrılma lafını açmazdı.Ben açtığımda da hiç tepki göstermedi.Tamam bitsin dedi.Belliydi artık beni istemediği.Hiç acı çekmemiştim.Sınıflarımız karşılıklıydı.O her teneffüs sınıfın önünde durur benim sınıfıma doğru bakardı.O su yeşili gözleri o kadar güzeldi ki..Bir zaman sonra anladım hata yaptığımı.Onu geri istiyordum.Ne yapacağımı bilmiyordum.Bir gün bir mesaj aldım.O yollamıştı.Mesajı ondandı.Çok heyecanlanmıştım.Mesajda bugün çok güzeldin yazıyordu.(O ara saç modelimi değiştirmiştim.)Aslında mutlu olmuştum.İlk başta cevap yazmadım ama sonradan onun her şeyim olduğunu ondan vazgeçemeyeceğimi anladım.Ve biz yeniden başladık.
Bu kez her şey daha farklıydı.Her şey daha güzeldi.Bana gerektiğinden fazla ilgi gösteriyordu.Hakkım olarak biraz şımarıyordum.Üç ay böyle devam etti.Her şey çok güzeldi.
Ama bir gün kabus geri döndü.Dokuz ocak iki bin sekiz.Saat on bir otuz beş.
Bir gün ben onun sınıfındayken zil çaldı.Gitmem gerekiyordu.Gitmemi istemedi.Doğal olarak.Bende gitmek istemiyordum ama mecburdum.Önemli bir dersim vardı.Gitmeliyim dedim.Gitme dedi.Ama geri döneceğim dersten sonra dedim.Gitme dedi.Lütfen dedim.Git dedi.Git tamam git dedi.Gittim.
Akşam yine mesaj attı.Özür dilerim dedi.Ben çok kızgındım.Affetmedim.Bitti dedim.Ve o gün gerçekten bitti.Ayrıldık.(Şu satırları yazarken bile ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.)Sonsuza dek.Aylarca ağladım.Keşke affetseydim diye.Çok ağladım.Kimseye anlatamadım söyleyemedim.Çok ağlıyordum.Geri gelmiyordu.
Aradan çokça zaman geçti.Belki yarım yıl kadar.Yine İnternette dolaşırken ona rastladım.Çok şaşırmıştım.Ama onun hiç öyle bir hali yoktu .Belli ki çıkarmıştı hayatından beni.Ama ben atamıyordum.Olmuyordu.Konuştuktan sonra beni silmişti.Çok üzülmüştüm.
Yine bir gün İnternetteyken böyle olmayacak dedim.Ve hala unutulmadın diye bir mesaj attım.Sonra biz konuşmaya başladık.Yüz yüze değil ama internetten konuşuyorduk.Bana neden okulda konuşmadığımızı sordu.Ben korkuyordum konuşmaya.Ama sonradan okulda da konuşmaya başladık.Ben hala onu seviyordum.Bir gece internette konuşurken her şeyi anlattım ama beni dinlemedi.Anlamadı.Beni tehdit etti.Eğer bu konu bir daha açılırsa azıcık olan arkadaşlığımız da biter dedi.Ben yine çok ağladım.Her gece.. O günden beri iyi arkadaş olmaya çalıştık.Aslında ben biraz uzak kalmaya çalışıyordum.Tamamen aşkımın bitmesi için çaba gösteriyordum.Ama o sanki bana inat her geçen gün kalbime daha bir sevdayla batıyordu.Ve hayatına yeni aşklar girmişti.Kim bilir benden sonra kaç kişiyi sevmişti.Bir gün yazdığı şiirleri gösterdi.Sevdiği kızlara yazdığı şiirlerdi.İçlerinde ben yoktum.O beni hiç sevmemişti.Artık bir yandan nefret ederken bir yandan da hala sevdam bitmemişti.Başka biri olmuyordu.Olamıyordu.
Ve şimdi.Aradan iki yıl geçmesine rağmen ben hala ona sevdalıyım.Hala ondan başkası yok aklımda.Çıkarmaya çalışsam da o yine kendine çekiyor beni.Yemyeşil gözleriyle kendine her geçen gün daha da hayran bırakıyor.Şimdi bir sevgilisi var ve onu çok seviyor.Alıştım artık benden sonraki sevgililerine.Eskisi kadar acıtmıyor.
Hikayemin başında çok mutluydum ve şimdi sonuna geldim.Ve şimdi çok mutsuzum.Ona sevdayla bağlılığım azalacağına artıyor..Bırakamıyorum.
Eğer birini seviyorsanız açık yürekli olun. Aşkınızın peşinden gidin.O yine de anlamasın.Ama siz asla bırakmayın.Ben belki bir gün unutacağım onu.Ama bu hikayem ölene kadar benimle yaşayacak..

Sabırla hikayemi okuyanlara sonsuz teşekkürler..Yorumlarınızı bekliyorum.

--------------------------------------------------------------------------------
cLeopatRa.*
!!..мσdנυк
!!..мσdנυк
cLeopatRa.*

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 4:54 pm

saol Jnm
~ShéSouL
!!..ѕєνιує 8
!!..ѕєνιує 8
~ShéSouL

Kadın Mesaj Sayısı : 877
Lakap : aSi-muqişH
Hanqi Takım?? : Aşk Hikayeleri Gs10
Başarı Sistemi : 5
Rep Gücü : 902

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 2:20 pm

saoLun JanLaR...
http://www.selenacilar.4forum.biz
cLeopatRa.*
!!..мσdנυк
!!..мσdנυк
cLeopatRa.*

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:01 pm

Dewmı

4. sınıfın 2. dönemindee çıkmaya başlamışlardı..
daha sonraa kızın erkek arkadaşı hep kızlara bakmaya başlamış ..kız ve erkeğin sınıfları yanyanaymış..
erkek bunu fırsat bilip onların sınıftaki kızlara asılmaya başlamış..
tabii kızın daha sonraa haberi olmşş
erkeğin sınıfındaki bi tanee kız erkeğe çıkma teklifi etmiş erkek kabul etmemiş
ama kızın onu sevdiğini bile bile onunla aynı sırada oturmuş derslerde yazışmış v.b
daha sonra kız 6. sınıftaa erkekten ayrılmıss ve başka birine aşık olmuş
hemde nası aşk
kız aşık olduqunun farkına varmasından 2 gün sonra aşık olduqu erkek ona çıkma teklifi etmiş kızda sevinerek kabul etmiş..
herşey çok güzelmiş kız ve erkek için
tabii lanet olası eski erkek arkadaşı onları rahat bırakmamış
ama daha sonra kızın en yakın arkadaşı eski sevgilisiyle konşmuş
erkek onları rahatsız etmekten vazgeçmiş
ama her nedense çıkmalarından 1ay sonraa ayrılmışlar
erkek başkasına aşık olmuş
kız intihara teşebbüs etmiş
hastaneye kaldırılmış midesi yıkanmış hastaneden çıkınca okula gitmiş
aşık olduqu erkek bu olayı durmuş ama sadece kıza seni sevmiyorum artık benim için bişiler yapmaktan vazgeç demiş kız o anda yıkılmış

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

genc Kız Ve £rkek arKadaşiyLa.Son TeLeFon KonuSmaLari..
Grup Hepsi Fan Club - Tüm sevenlere İbret oLsun
Gen Kız :ßu KadarMıyDı.Sewqin ..

DeLiKanLi :Ya Ne Sandin Senı SewDiğimi Mİ..

Kız : YikiLmi$ti.işTé Tam O Anda..ßişi SoyLemeDi..ağLiyOrdu TeLeFon'dA
SeSizce..

DeLiKanLi.ßir Ara Kızın HicKırıKLarini Duydu...

Ne O YoKsa AğLiyormusun DeğerMi ? SEnin AyriLdiğini SoyLeriz insaLara ßenım
icin FarKetmez..

GenCKız: Kız HicKirikLar icinde CikaN.ßoguk SeSiyLe ßardaği Taşiyan Son Soze
DayanMadi..

anLamdinmi SerSem Sen Ve Ya ßen Ne farKeDer...?

aYriLDiğimiza AğLiyorum...

DeLikanLi SuStu...

Oysa qenC Kız ßunLari SoyLerKen.SewiyOrDu .Daha oncede'De Sewmi$ti.Hep
SeweceqTi.Ama yapacaK ßişi Yoqtu..

ßu SozLeri..KarŞiSinda..Direnen GuruRu varDiR..Gurur Ve Sewqi Ne Kadar TerS
KeLimeLer.Ve Sonunda Sewgi TeraZisinde.Ağir baSti.

teLefonu KapaTirirKen.DeLiKanLi..SoguK ßir SesLe.ELweda.Dedi..

GenC Kız ise Gurunu AyakLar aLtina ALaraK SOn ßir Defa.Seni sEwiYOrum DeDi..

TeLefonu KapTirKen DeLiKanLi Du$undu..

Niye niye Yapmi$Ti..Oysa Onu Oda SewiYOrdu Ve ßunu itraf eTmeq icin Yine
ARaDi..

faKaT TeLeFona CewaP verMEdi..Genc Kızın EWine qiti..

KaLaßaLiq Vardi.SaSirdi.ACi ßir Siren. SeSiyLe irkiLdi..

ßiraS Sonra icerden ağZinin KEnaRinda kan ßuLunan soğuK ßir CeseT CiqTi..

DeLiKanLi YıkıLmı$..GozyaşLarini TuTaMadi éLweda.Demi$ti..

UyaN Uyan Uyan..deDiySede DuyMadi.genc Kız ßir ara deLiKanLi Kızın eLindeqi
Kurumu$ Kağidi.qordu..

BoguLanmi$..Kağidi Okudu..ve Genc Kız SoyLe Yazmi$ti..

TUM SEVENlERE İBREt olsUN...!!..

-------------------------------------------------------------------------

dewamı yormLardan snra..
~ShéSouL
!!..ѕєνιує 8
!!..ѕєνιує 8
~ShéSouL

Kadın Mesaj Sayısı : 877
Lakap : aSi-muqişH
Hanqi Takım?? : Aşk Hikayeleri Gs10
Başarı Sistemi : 5
Rep Gücü : 902

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 12:49 pm

saoL Jnm.. ..
http://www.selenacilar.4forum.biz
irobik
!!..ѕєνιує 1
!!..ѕєνιує 1
irobik

Kadın Mesaj Sayısı : 147
Lakap : aşık :)
SanaL Hayvan ? : Aşk Hikayeleri 9kelebekyl0tl9
Hanqi Eş?? : Aşk Hikayeleri 97842485
Başarı Sistemi : 1
Rep Gücü : 168

Aşk Hikayeleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Hikayeleri   Aşk Hikayeleri Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 1:41 pm

saol jnm[b]

Aşk Hikayeleri
1 sayfadaki 1 sayfası