Grup Hepsi Fan Club Fan Club ツ
SevgiLi Misafir ~
Forum'dan YaRarLanmak İçin Üye oLmaLısın (:
Üye oL Hemen , Bize KatıL ..
En Grup Hepsicilerin Sitesi Sadece Burası ..
Üye oLursan İnan Pişman Olmayacaksın (:
Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' 23ljj40
SevgiLi Misafir ~
Forum'dan YaRarLanmak İçin Üye oLmaLısın (:
Üye oL Hemen , Bize KatıL ..
En Grup Hepsicilerin Sitesi Sadece Burası ..
Üye oLursan İnan Pişman Olmayacaksın (:
Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' 23ljj40
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoşgeLdiniz , Misafir.
Son Ziyaretiniz ,
Toplam Mesajınız , 26
Son Üyemiz ,https://hepsicilerclub.yetkinforum.com/u401

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık''

2 posters
YazarMesaj
CraméL''
!!..αdмιη
!!..αdмιη
CraméL''

Kadın Mesaj Sayısı : 2559
Lakap : En Yaso-ju KişiLik
Ruh HaLi ? : Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' D2681c5f01295d998add337769617af1
SanaL Hayvan ? : Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' Msn104hiuq4uh3
Hanqi Takım?? : Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' Fb10
Hanqi Eş?? : Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' 16708123
Başarı Sistemi : 11
Rep Gücü : 1016

Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' Empty
MesajKonu: Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık''   Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 10:33 pm

Fenberbahçe'nin eski golcüsü Nicolas Anelka, "Aziz Yıldırım’la Abramoviç arasında pek bir fark yok. İkisinin de maddi gücü var. Abramoviç kampa gelince hiçbir şey olmaz, hayat devam eder. Ancak Aziz Yıldırım gelince bir korku olur. İkisi de soyunma odasına girer. Bu da normal" dedi.
Nicolas Anelka.. PSG, Liverpool ve R.Madrid gibi kulüplerin ardından F.Bahçe’ye gelmiş bir dünya yıldızı.. Sarı-lacivertlilerde geçirdiği 2 sezonun ardından önce Bolton, sonra da Chelsea’ye giden ve orada Premier Lig gol kralı olan Fransız yıldız.. Ne yalan söyleyelim, Anelka gittikten sonra o kalibrede bir futbolcu liglerimize gelmedi.. Biz de onu Fransa Milli Takım kampında bulduk zaten Öyle güzel anıları kalmış ki aklında şaşarsınız.

İşte Anelka'nın Vatan Gazetesi'ne yaptığı açıklamalar:

"TÜRKİYE'Yİ ÇOK ÖZLEDİM"

"Türkiye'den mutlu ayrıldım. Bu sezon da Chelsea’de iyi geçti. Eğer verilmeyen penaltılar olmasaydı Avrupa’da çok daha farklı bir yerde olabilirdik. Türkiye’de atmosfer, kültür, hayat ve yaşam son derece iyiydi. 1.5 yıl boyunca hep mutlu oldum. Türkiye’yi ve insanlarını çok sevdim."

"FENERBAHÇE'DE OYNAYABİLMEK İÇİN KAFANIZIN SALİM OLMASI LAZIM"
"Fenerbahçe büyük bir kulüp. Bu sezon kötü sonuçlar alsa da o bunun büyüklüğünü değiştirmez. Şampiyonlar Ligi’nde Fenerbahçe’yle karşılaşmaktan mutlu oldum. Fenerbahçe büyük olduğu kadar da çok zor bir takım. Her zaman kazanıp, gol atmamızı istiyorlar. Sarı-lacivertli kulüpte oynayabilmemiz için kafanızın salim olması lazım."

"TUNCAY CHELSEA’DE OYNAR"
"Unutamadığım 2 maç var, ilki PSV’yle.. Ama o 4-1 kazandığımız G.Saray maçı bambaşka. Anılarımı süslediği gibi herkese de anlatıyorum. Halen Türkiye’den konuştuğum iyi arkadaşlarım var. Özellikle Önder her fırsatta telefonda görüştüğüm biri. Onun da milli takım önündeki engelin kalkması iyi olmuş. Ayrıca Fenerbahçe yöneticileriyle de sık sık konuşuyorum. Fenerbahçe taraftarı çok önemli bir taraftar. Yüreğimde çok ayrı yerleri var. Türkiye’ye bu saatten sonra gelmem zor. Ancak Fenerbahçe maçını seyretmek için o stada gelebilirim."

"DAUM İYİ HOCA""Daum'un Fenerbahçe'ye geldiğini sizden öğreniyorum. Açıkcası hiç sürpriz olmadı, güzel seçim. O iyi bir hoca. İyi işler başaracaktır diye düşünüyorum. Tuncay son derece önemli bir oyuncu. Bu sene İngiltere’de bunu kanıtladı. Kendisini ancak televizyonlardan izleyebiliyorum. Adı Chelsea için geçti, gelebilir. O, bu kapasiteye sahip."

"YILDIRIM GELİNCE KORKU OLUR"
"Aragones'i sevmiyorum. O insanlara iyi davranmıyor. Bunun için de karşılığını alamıyor. Aziz Yıldırım’la Abramoviç arasında pek bir fark yok. İkisinin de maddi gücü var. Abramoviç kampa gelince hiçbir şey olmaz, hayat devam eder. Ancak Aziz Yıldırım gelince bir korku olur. İkisi de soyunma odasına girer. Bu da normal.”

window.google_render_ad();
http://www.hepsicilerclub.yetkinforum.com
cLeopatRa.*
!!..мσdנυк
!!..мσdנυк
cLeopatRa.*

Kadın Mesaj Sayısı : 1759
Lakap : cLeopatRa Vet
Ruh HaLi ? : Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6
SanaL Hayvan ? : Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' 7kopekrf6iy5
Hanqi Takım?? : Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' Fb10
Hanqi Eş?? : Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' 30274857
Başarı Sistemi : 3
Rep Gücü : 2049

Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' Empty
MesajKonu: Geri: Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık''   Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık'' Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 1:35 pm

saqoL Jnm

Anelka:''Aziz Yıldırım Gelince Korkardık''
1 sayfadaki 1 sayfası