Grup Hepsi Fan Club Fan Club ツ
SevgiLi Misafir ~
Forum'dan YaRarLanmak İçin Üye oLmaLısın (:
Üye oL Hemen , Bize KatıL ..
En Grup Hepsicilerin Sitesi Sadece Burası ..
Üye oLursan İnan Pişman Olmayacaksın (:
Dev Fıkra Arşivi 2 23ljj40
SevgiLi Misafir ~
Forum'dan YaRarLanmak İçin Üye oLmaLısın (:
Üye oL Hemen , Bize KatıL ..
En Grup Hepsicilerin Sitesi Sadece Burası ..
Üye oLursan İnan Pişman Olmayacaksın (:
Dev Fıkra Arşivi 2 23ljj40
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoşgeLdiniz , Misafir.
Son Ziyaretiniz ,
Toplam Mesajınız , 26
Son Üyemiz ,https://hepsicilerclub.yetkinforum.com/u401

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dev Fıkra Arşivi 2

5 posters
YazarMesaj
w!cKeD .. (!)
!!..çaLıskan üye
!!..çaLıskan üye
w!cKeD .. (!)

Kadın Mesaj Sayısı : 2035
Lakap : WicKeD
Ruh HaLi ? : Dev Fıkra Arşivi 2 F340ba229a970d436a7acea21d7f433a
SanaL Hayvan ? : Dev Fıkra Arşivi 2 9kelebekyl0tl9
Hanqi Takım?? : Dev Fıkra Arşivi 2 Fb10
Hanqi Eş?? : Dev Fıkra Arşivi 2 16708123
Başarı Sistemi : 1
Rep Gücü : 685

Dev Fıkra Arşivi 2 Empty
MesajKonu: Dev Fıkra Arşivi 2   Dev Fıkra Arşivi 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 10:46 am

LUNA PARK
TEMELLE FADIME BI GUN LUNA PARKA GITMISLER FADIME, BEN HAVADA UCAN SALINCAKLARA BINICEM DEMIS.TEMELDE ETEGIN KISA KULODUN GOZUKUR DEMIS.FADIME BINMEKTE KARARLI ARADAN YIRMI DK GECTIKTEN SONRA TEMELIN YANINA GELMIS TEMEL FADIMEYE SORMUS NERDEYDIN DIYE HAVADA UCAN SALINCAGA BINDIM DEMIS TEMEL UY SIMDI KULODUN GOZUKMUSTUR DEMIS.FADIME YOK ONU CIKARDIM KIMSE GORMEDI DEMIS
Temel ve Meyhane
Temel meyhane gidip üç kadeh içki içmiş ertesi gün yine üç kadeh derken birgün garson merak edip sormuş neden hergün üç kadeh içki içiyorsunuz diye temelde benim üç tane kardeşim varda onlar gelemiyor onların yerinede içiyorum demiş ertesi gün temel yine geldiğinde iki kadeh içki istemiş garson merak edip sormuş hayırdır bugün neden iki kadeh içiyorsunuz diye temelde ben içkiyi bıraktım demiş
YELPAZE
temel birgün kışin ortasunda otirup yelpazeleniyormiş. dursin
-napiyon temel kişın ortasinda yelpazeyle hava buz gibu zaten napiyon
temel..
kilimalar kişin sicak hava üfliyor ya eee yelpazede kişın sicak hava üfleeer.
Dondurmacıyım
Birgün Temel ve arkadaşları bir adada mahsur kalırlar.Temel ve arkadaşları kurtarılmayı beklerlerken adanın yanından çıplak ve güzel kızların olduğu bir gemi geçmektedir.
Temel ve arkadaşlarının yanına gelen bu gemi de ki temel ve arkdaslarını bir sartla kurtaracaklarını solerler.sart ise temel ve arkadaslarının mesleklerinin aletleri ile onların cinsel organlarını keseceklerdir.ilk önce birisi gelip ben kasapım der ve c.organını satırla keserler.sonra birisi gelip ben fırıncıyım der ve onun c.organını ekmek bıcağıyla keserler.sıra temele gelince ben dondurmacıyım yalayın hadi bitir bitire bilirsen.
ACIM
Dursun bir kıza aşık olmuş.
Aşkındandan şiir yazmış. Şiiri:

Sabahları yemek yiyemiyorum. Çünkü seni düşünüyorum
Öğlenleri yemek yiyemiyorum. Çünkü seni düşünüyorum
Akşamları yemek yiyemiyorum Çünkü seni
düşünüyorum
Geceleri uyuyamıyorum.
Çünkü ACIM .
Almanya Şampiyonu
Temel birgün iş için Almanya'ya gitmek zorunda kalmıştı.Uçakta da Dünya Almanya Tükürük
Şampiyonu varmış.Tükürük şampiyonu Temel'e
doğru tükürmüş.Adam Temel'in alnını sıyırmış.Adam Temel'e:
_Ben Almanya Dünya Tükürük Şampiyonuyum,
demiş.Temel bu olayı umursamamış.Adam bir kere
daha tükürmüş.Bu sefer de Temel'in kafasını
sıyırmış.Temel dayanamayıp Tükürük Şampiyonun
suratının ortasına tükürmüş
ANNESİNDEN TEMEL'E MEKTUP
"Sevgili oğlum Temel... Senin hızlı okuyamadığını bildiğim için mektubu yavaş yavaş yazıyorum...
Artık senin büyük şehre gittiğin sırada yaşadığımız evde yaşamıyoruz. Baban bir gazetede, "İnsanların başına genellikle evlerinin iki kilometre civarındaki bölgelerde kaza geldiğini" okumuş; o yüzden taşındık...
Sana yeni adresi veremiyorum, çünkü yeni evimizde bizden önce oturan hemşehrilerimiz, taşınınca adresleri değişmesin diye kapı numarasını söküp götürmüşler...
Bu evde garip bir çamaşır makinası var. Geçen gün içine dört gömlek koydum, çalıştırmak için duvardaki zinciri çektiğimden beri bir daha gömlekleri göremedim.
Geçen hafta sadece iki kez yağmur yağdı. İlki üç gün, ikincisi ise dört gün sürdü...
Benden istediğin yeleği postaya verdim. Ancak, halan 'o koca düğmelerle paket çok ağır olur' deyince düğmeleri kopartıp yeleğin cebine koyduk. Orada bulabilirsin...
Not: Sana biraz da para gönderecektim, ama zarfı bir kere yapıştırmış bulundum... Sevgiler... Annen"

Babanın mali
bır gün temel ve karısı fadime uçakla yolculuk yapıyormuş uçak birden sallanınca fadime yan koltukta ki temeli dürtmüş -ula temel uçak düşi demiş.Temel - düşerse düşsün babanın malimi dur demiş
cenaze

birgün temel,ingilizve fransız bır otel odasında kalmıslar fakat bu otele daha önce gelmıs olan fransız temele karıncalı odayı vermiş.ertesi gün fransız dalga gecmek ıcın
-nasıl karıncalarla iyi uyudun mu
demiş bunun ustune temel
-evet odaya geldıgım de karınca vardı ama ben nasıl kurtulacağımı buldum içlerinden birini öldürdüm hepsi onun cenazesine gittiler demiş
barmen
temel bir otele yerleşmiş.ilk gece bara inmiş ve 3 tane içki istemiş.her gece 3 tane içki istiyorumuş.sonunda barmen merak edip neden her gece 3 tane istediğini sormuş.temelde:
''biz 3 kardeş iduk ve üçümüzde farklı ülkelere dağıldik.birbirimizin yerinede içeriz.''demiş.
temel ondan sonraki gece barmenden 2 tane içki istemiş.barmen:
''başınız sağolsun.2 tane istediğinize göre kardeşlerinizden biri öldü.''demiş.
temel ise:
''yok!sadece ben içkiyi bıraktım!''
Bakış
Temel otobüse binmiş. Sormuşlar,
- Ne yaptın, pilet aldın mi?
- Piletci sankim pilet almamuşum gibi paga manali manali paktu.
- Peki sen ne yaptın?
- Pen de sankim pilet almişum gibi ona manali manali paktum.
Bülent Ersoy
Birgün Temel ve Dursun kahveye giderler. Kahvede Temel süt icelim der Dursunda kahve icelim der ve tartisirlar. Sonra garson tartismayi böler ve derki eger kapidan önce kadin gecerse süt ama eger erkek gecerse kahve iceceksiniz. Temel ve Dursun anlasirlar. Sonunda sütlükahve icerler. Sizce kapidan kim gecmis olabilir?

Bülent Ersoy!!!!!!
espiri
Dursun bir gün Temele sorar:
-Ula temel sen bir öğünde kaç hamsi yeyisun?
-elli
-peki orucken ne kadar yeyisun?
-yüz
hayır
-oruçken bir tane yediğin zaman orucun bozulur ve diğer doksan dokuz taneyi oruc değilken yersun.
Temel bu espiriyi çok sever ve hemen bir arkadaşına söyler.
-Ula sen oruçken kaç hamsi yersin yirmi tüh espiriyi kaçırdın yüz deseydin espiri yapacaktım
Duymasın
Cemal ile Temel askerde beraber nöbet tutarlarken, komutanları bir bakmış
Cemalin elinde bir mektup, okuyor.
- N'apıyorsunuz, demiş.
Temel:
- Sevculumden mektup celdi. Okuma yazma pilmem, Cemal okuyo pağa.
- Peki Cemal'in kulaklarındaki pamuk ne?
Temel:
- Mektubu tuymasin diye....
Dar Oda
temel bir otele girer ve bana bir oda der çokça para verir..görevli bavulu alır.asansöre binerler

temel

bu kadar paraya bu küçük yerimi veriyorsunuz.

görevli

efendim burası asansör der.

iki tünel
mısır kızıldenizde tüp geçit yaptırmaya karar verir
yapılan ihaleye,Bir Amerikan,bir Alman,bir Japon firmasıyla birlikte bizim temelin firmasıda katılır.İhaleye katılan Amerikan fiarmasına tüp geçidin nasıl yapılacağı sorulur,
-biz iki taraftan kazmaya başlarız ve ortada birleştiririz fark yaklaşık 1 metre olsada 30 metrelik geçitte bunu kolayca kapatırız der,daha sonra alman firması benzer bir öneriyle farkın 80 cm.olacağını vekolayca kapatabileceklerni söyler,
japonların farkı 50cm.ye indiren önersinden sonra sıra bizim temel'e gelir ve temel projesini açıklar:
-Bizde iki taraftan kazmaya başlarız ortada buluşursak buluşuruz buluşamazsak iki tane tünelimiz olur
maymun avcısı
temel ve yardımcısı dursun dünyanın en ıyı maymun avcılarıymıs.aslında bütün maharet onların özel av köpeğindeymiş şöyleki; jurı bir maymunu salıyormus hıç bir gurup yakalıyamıyormuş fakat temel maymunun cıktığı ağacı sallıyormuş ve maymun aşşağı düşünce köpek yakalayıp tecavüz ediyormuş.en son yapılan yarışmada juri artık bunlardan bıkıp daha uzman bir maymun getirip salmışlar yine kimse yakalayamamış. temel hangi ağaçta saklandığını bulmuş ağacı sallamış sallamış maymun bir türlü düşmemiş.temel dursuna dönmüş "tursun habu tüfeği al ben ağaca çıkayım sende bi yandan ağacı salla maymun düşerse elleme ama ben düşersem habu köpeği vur"demiş.
makinist
Temel'in kol saati durmuş.İçini açmış ve içinden ölü bir karınca çıkmış.
Temel:"Uyyy!Zaten ben tahmin etmiştim,makinistin öodüğünü.
Temel ile Dursun
Temel ile Dursun karadeniz sahilinde oturuyorlar-
mış.Temel Dursuna demiş ki:
-Gel beraber Amerika'ya yüzelim...
iki kafadar Karadenizden başlamişlar yüzmeye,
Marmara, Ege, Akdeniz falan derken okyanusları da
aşıp Amerika'ya yaklaşmışlar.Hatta özgürlük anıtını
görmüşler.Tam bu sırada bizim Temel Dursuna dö-
nüp:
-"Dursun ben kesildum geri döneyrum"demiş.
TEMEL İN ŞAKAŞI
Temel birgün kahvede otururken içeri bir adam girmiş ve burda dursun diye biri varmı? diye sormuş ve temel kalkmış adam temel in ağzını burnunu kırmış temel hastanalik olmuş ve arkadaşları sormuş temel niye böyle birşey yaptın
diye temel:çaktırmayın şaka yaptım
yamyamlar
bir gün temel ile dursun adada geziniyorlarmış. birden bire karşılarına yamyamlar çıkmış.dursunla temel ne yapacağını şaşımışlar bakmışlar ki karşında ağaç var hemen ağaça çıkmış dursun aşağıda temel kalmış. yamyamlar gelip temeli dövmüşler genebirgün temelle dursun gezinirkenyamyamlar çukmış ağaç görmüşler hızla konuş dusun ağaça çıkmış temel aşağıda kalmış gene temeli dövmüşler. ertesi gün gezenirken temelle dursun. temel düşünmüş taşınmış demişi bu sefer hızla konuş ağaça ben çıkacam demiş bu seferde temel ağaçta dursun aşağıda kalmış.yamyamlar demşlerki hep aşağıdakini dövüyoz birazda yukarıdakini dövelim demişler
YURT DISI
Temel evlenmiş, aradan yıllar geçmiş ama temelin karısı temel'e baştan beri sıcak davranmıyormuş temel karısından şüphelenmiş ve birgün karısına demiş ki; karıcım ben yurt dışına gidiyorum. karısıda tamam temel demiş.Temel sabah valizini almış ve dışarı çıkmış aradan on beş dakika geçmiş karısıda çıkmış.Temel geri içeri girip hemen tavan arasına geçmiş.Bir süre sonra karısı ile Dursun içeri girmiş ve hemen işe başlamışlar.Bunları gören Temel kendi kendine başlamış konuşmaya ''ah ula Dursun şimdi yurt dışında olmasaydım sana gösterirdim.''
YAGMURLUK
Temel alman fransız otele gitmişler bunlar son kattaymış otelde yangın çıkmış. Aşağıya inecek yer yokmuş alman dolabını açmış şemsiyesini açmış camdan atlamış aynı şeyi fransızda aynısını yapmış bunlar kurtulmuş altta temeli bekliyorlarmış gökten hızla üzerlerine bir şey geliyormuş yere hızla düşen temeli görünce alman ve franız temelin yanına gitmişler temele sormuşlar ne oldu demişler Temelde şemsiye bulamadım onun yerine yağmurluk buldum demiş.
vasiyetini değiştirmiş
Aşırı derece de duyma özürlü olan Temel dede yi dükkana çağıran tezgahtar,dışardan hiç farkedilmeyen bir duyma cihazını kulağına yerleştirdi.Bir hafta sonra Temel dede,yeniden dükkandaydı.
Tezgahtar, ''nasıl?''dedi,''Kulak cihazı iyi çalışıyor mu?''
-Harika! dedi Temel dedi...
-Umarım ailenizde mutlu olmuştur,dedi satıcı...
-Onların haberi bile yok,dediTemel dede,Bu aleti taktığımdan bu yana vasiyetimi iki kez değiştirdim
İneklerin pipo içermi ?
Lazlar kahvede otururken bir arkadaşları içeri girmiş :
- Temel, ineklerinden pipo içen var mı ?
- Yok
- O zaman ahırın yanıyor
VERGİ
Bizim Temel uluslararası ekonomi toplantısına katılır... Devletin topladığı vergi dağılımını tartışırlar... Konuşmacılardan biri Amerikalı, biri Avrupalı, biri de Temel.. Ortaya bir fikir atılır... Halktan toplanan vergiler nasıl dağılım yapılacak. Amerikan vatandaşı söz alır:
-Bizim Amerika’da önce yere bir çizgi çizeriz ve sonra topladığımız vergileri havaya atarız... Çizginin soluna düşen paraları halka hizmet olarak geri veririz, sağ tarafta kalan devlete kalır, yatırım yaparız...
Derken Avrupalı söz alır ve:
- Bizim Avrupa’da başka ama ona benzer bir uygulama yaparız... Önce yere bir daire çizeriz... Halktan toplanan vergileri havaya atarız. Dairenin dışında kalan halka hizmet olarak geri döner, dairenin içine düşenleri devlet harcamalarına kullanırız...
Sıra bizim Temel’e gelir ve başlar anlatmaya:
-Ula uşaklar ne güzel anlattunuz. Keşke bizda sizun çirkefluklerunuzi değil da habu çalışkanluğunuzi alsak... İnanun bizum öyle bir uygulamamız yok... Bizde daha kısa oluyi... Bi kere öyle yere çizgi çizmezuk... Bizde hükümet halktan toplar vergileri... Atar havaya. Yere düşenleri kendilerine harcama yaparlar... Havaya kalanlar halka hizmet olarak geri döner...
TEMELİN LAKABI
Temele ağası lakap olarak eşek lakabını takmış.Herkes eşek geldi eşek gitti diye konuşurlarmış.Dursun bunu duymuş ve git ağaya lakabını değiştirsin demiş.Temel gitmiş gelmiş.Dursun sormuş Temel sıpa lakabını taktı demiş. Dursun vay başıma gelenler sen büyür yine eşek olursun demiş.
_SeMrAjK_
!!..уєρ уєηι üує
!!..уєρ уєηι üує
_SeMrAjK_

Kadın Mesaj Sayısı : 31
Lakap : S£M0$
Ruh HaLi ? : Dev Fıkra Arşivi 2 991072d550068bf8c1f59323dbc40d0b
Hanqi Eş?? : Dev Fıkra Arşivi 2 30274857
Başarı Sistemi : 0
Rep Gücü : 0

Dev Fıkra Arşivi 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dev Fıkra Arşivi 2   Dev Fıkra Arşivi 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 7:07 pm

hahaaha saoL jnm bnm xD
çılgın_avril
!!..ρяєηѕєѕ
!!..ρяєηѕєѕ
çılgın_avril

Kadın Mesaj Sayısı : 1439
Lakap : çılgın-avril
Ruh HaLi ? : Dev Fıkra Arşivi 2 D2681c5f01295d998add337769617af1
SanaL Hayvan ? : Dev Fıkra Arşivi 2 14civcivvs9zv5
Hanqi Takım?? : Dev Fıkra Arşivi 2 Bjk10
Başarı Sistemi : 20
Rep Gücü : 1409

Dev Fıkra Arşivi 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dev Fıkra Arşivi 2   Dev Fıkra Arşivi 2 Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 8:10 pm

saol jnm
http://gruphepsiavrilfan.getgoo.us/forum.htm
w!cKeD .. (!)
!!..çaLıskan üye
!!..çaLıskan üye
w!cKeD .. (!)

Kadın Mesaj Sayısı : 2035
Lakap : WicKeD
Ruh HaLi ? : Dev Fıkra Arşivi 2 F340ba229a970d436a7acea21d7f433a
Başarı Sistemi : 1
Rep Gücü : 685

Dev Fıkra Arşivi 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dev Fıkra Arşivi 2   Dev Fıkra Arşivi 2 Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 9:38 pm

ö.deeqilll
~ShéSouL
!!..ѕєνιує 8
!!..ѕєνιує 8
~ShéSouL

Kadın Mesaj Sayısı : 877
Lakap : aSi-muqişH
Ruh HaLi ? : Dev Fıkra Arşivi 2 D2681c5f01295d998add337769617af1
SanaL Hayvan ? : Dev Fıkra Arşivi 2 7kopekrf6iy5
Hanqi Takım?? : Dev Fıkra Arşivi 2 Gs10
Hanqi Eş?? : Dev Fıkra Arşivi 2 49235205
Başarı Sistemi : 5
Rep Gücü : 902

Dev Fıkra Arşivi 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dev Fıkra Arşivi 2   Dev Fıkra Arşivi 2 Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 3:14 pm

saoL Jnm..*
http://www.selenacilar.4forum.biz
cLeopatRa.*
!!..мσdנυк
!!..мσdנυк
cLeopatRa.*

Kadın Mesaj Sayısı : 1759
Lakap : cLeopatRa Vet
Ruh HaLi ? : Dev Fıkra Arşivi 2 49b9a4e967730bfda3a52d677a04aed6
SanaL Hayvan ? : Dev Fıkra Arşivi 2 7kopekrf6iy5
Hanqi Eş?? : Dev Fıkra Arşivi 2 30274857
Başarı Sistemi : 3
Rep Gücü : 2049

Dev Fıkra Arşivi 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dev Fıkra Arşivi 2   Dev Fıkra Arşivi 2 Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 8:55 pm

saqoLasn

Dev Fıkra Arşivi 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-