Grup Hepsi Fan Club Fan Club ツ
SevgiLi Misafir ~
Forum'dan YaRarLanmak İçin Üye oLmaLısın (:
Üye oL Hemen , Bize KatıL ..
En Grup Hepsicilerin Sitesi Sadece Burası ..
Üye oLursan İnan Pişman Olmayacaksın (:
Size biraz yaşam enerjisi getirdim(: 23ljj40
SevgiLi Misafir ~
Forum'dan YaRarLanmak İçin Üye oLmaLısın (:
Üye oL Hemen , Bize KatıL ..
En Grup Hepsicilerin Sitesi Sadece Burası ..
Üye oLursan İnan Pişman Olmayacaksın (:
Size biraz yaşam enerjisi getirdim(: 23ljj40
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoşgeLdiniz , Misafir.
Son Ziyaretiniz ,Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız , 26
Son Üyemiz ,https://hepsicilerclub.yetkinforum.com/u401

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Size biraz yaşam enerjisi getirdim(:

YazarMesaj
Miniqh_sHeqeR
!!..ѕєνιує 1
!!..ѕєνιує 1
Miniqh_sHeqeR

Kadın Mesaj Sayısı : 174
Lakap : SüsLü
Ruh HaLi ? : Size biraz yaşam enerjisi getirdim(: 748865ac2678d8a958be68222a7afb96
SanaL Hayvan ? : Size biraz yaşam enerjisi getirdim(: 11farezo7yb7
Hanqi Takım?? : Size biraz yaşam enerjisi getirdim(: Bjk10
Hanqi Eş?? : Size biraz yaşam enerjisi getirdim(: 16708123
Başarı Sistemi : 0
Rep Gücü : 414

Size biraz yaşam enerjisi getirdim(: Empty
MesajKonu: Size biraz yaşam enerjisi getirdim(:   Size biraz yaşam enerjisi getirdim(: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 5:50 pm

Sevgili arkadaşlarım,
o güzel cümlelerinizi, emek verip hazırladığınız o güzel videoları, paylaştığınız fotografları, ben de takip ediyorum ve seviniyorum.
benden beklentileriniz olması beni tabii ki çok mutlu ediyor.
aynı zamanda sizlere fazlasıyla değer veren ve fikirlerinizi çok önemseyen biri olarak ,
sizi hayal kırıklığına uğratmamayı basarmak,huzurunuzda layık oldugunuz kaliteyi size sunmak, benim en buyuk idealim olacaktır. cunku siz seyircilerin ve dinleyicilerin, cok zeki ve her ayrıntıyı görüp duyduğunuzu bilen biriyim.
simdiye dek sizlerle beraber paylaştıklarımız, inanın ki çok değerli, oldukça eğlenceli ve saftı. bundan sonra da umarım sevgi alış verişimiz doğrudan akıcılığını kazanır.
her zaman aklımdasınız fakat benim her üretken insan gibi görevim , kendimi ve sizleri hazırlamak, deşarj etmek olmalidir.
kimi zaman seviyesiz durumlara hiç bulaşmamak, yorum bile yapmamak , size olan saygımdan kendime olan saygımdan kaynaklanır. bunlar size duydugum hayranlığımdan ve saygımdan dolayıdır. sizden sabırlı olmanızı diliyorum.
unutmayın ki , ben her zaman sizleri düşünüyorum.beni desteklediginiz surece ben sizlerle olacagim.

her zaman bunu dusunurum; eğer hayatlarınızda bu kadar değerli olabilmeyi başardıysam, benim hayatımın amacı sizleri 3 dakikalık bir şarkı uzunlugunda da olsa , mutlu edebilmek, gunununuzu ya da gecenizi guzellestirmek , beraber aglamak ve sevinmek icin, paylasimda bulunmak icin çabalamaktır. üretmektir. sizleri siz bilmeseniz de düşünmektir.

salt sevgimle...

Gülçin Ergül

Size biraz yaşam enerjisi getirdim(:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BuyRun Benden Size Ders !
» benden size imza ve avatarlar:)